KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

BLEA Dresses ofron pune per rrobaqepese me pervoje pune, orari dhe pagesa me marrveshje, për më shumë informata ju lutem kontaktoni ne numrin e telfonit. Adresa rruga Haxhi Kleqka ne Lipjan.

Shes VW Golf 1.6 TDI Bluemotion 110PS

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 1.6 TDI Bluemotion 110PS, viti i prodhimit 2015, senzora, klim, xhama me ngjyr fabrikisht, te kaluara 206.000KM, vetura e ka doganen e paguar, automjeti eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Albanian Beauty ofron pune per nje punetore manikyr. pedikyr, masazhere me apo pa pervoje pune, kushtet e punes jane te kenaqshme me dokumentacion te rregullt pune, orari i punes sipas marrveshjes, Adresa rruga Rexhep Luci...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje mirmbajtse te baneses 2 her ne javt, pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.

Shes Kombin VW T4 1.9 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes Kombin VW T4 1.9 dizel, viti i prodhimit 1994, ngjyrë e kuqe i ngjyrosur kompelt, automjeti eshte në gjendje të rregullt, çmimi 1800€ bej edhe nderrim.

Kerkoj bashkbanuse

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkabnause (f) ne kuader te baneses 64m2 kati -XII- lagjja Lakerisht ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, banjo, korridor, 2 lift 24h, banesa eshte e mobiluar komplet, perpasri kan vajzat mbi moshen 30vjeçe (jo...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

GINGER Coffee Bar & Eatery ofron pune per banakier/e dhe kamarier/e me ose pa përvojë pune, të interesuarit mund të lajmërohen në telefon, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa lagjja Veternik Albi Mall ne Prishtine....

Shes Peugeot 406 2.0 HDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 406 2.0 HDI, viti i prodhimit 2001, ngjyra e bardhe, xhama elektrik, klimatronik, alarm, hapje/mbyllje ne distanc, 4 dyer, goma te mira, automjeti posedon regjistrim deri me 07/11/2020, vetura eshte ne gjendje te...

Shes VW Kombi Crafter dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Kombi Crafter dizel, 6 shpejtesi+R, viti i prodhimit 2008, automjeti eshte i sapo ardhur nga jasht, posedon goma te reja, xhamat elektrik, servisin e ka te krym, automjeti eshte ne gjndje te rregullt,...