KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shërbime infermierore

Dërguesi i shpalljës

Ofroj shërbime infermierore në shtëpi si: -dhënie të infuzioneve(kanulime-vendosje të kanillave) -dhënie të injeksioneve -vendosjen e kateterave urinar(kateterizime) -matjen e tensionit,glikemisë etj. Operoj ne Prishtinë,Fushëkosovë,Obiliq

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Boutique Gjelbrimi ofron pune per nje punetore/femer shitese, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa rruga Kryesore ne Kastriot/ishobiliq.

Ofroj pune

Pastrimi Toni

Kompania e Pastrimit TONI kerkon punetor per pastrimin e shtepive, lokaleve, dritareve, kauqave etj, Adresa lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Asistente dhe koordinatore të projekteve, Organizata gjermane e cila vepron në Kosovë - Institut für Internationale Zusammenarbeit des Deutschen Volkshochschul-Verbandes e.V. (DVV) , në tekstin e mëtutjeshëm - DVV International , shpall konkurs për punësimin...

Ofroj pune

Kreshnik

SwiCall Agency ofron pune per agjent telefonik me njohuri te mire te gjuhes Gjermane. Ofrojm paga shum te mira, Per termine 1400€-1800€, Per leads 600€ fix, +bonuse deri 200€. Te interesuarit te kontaktojn ne numer...

Shes motorrin/skuter Elektrik

shpetim hajdari

Shes 2 motrra/skutera elektirk firma Segway Max G30, viti i prodhimit 2021, skuterat posedojn dokumentacion te rregullt dhe i shes nadmas, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Mercedes 2.0 CDI C200

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes 2.0 CDI C200, viti i prodhimit 2009, vetura posedon timon Anglez, automatik, vetura eshte ne gjendje te rregullt per veq disa shenjave/grritha qe posedon, veturen e shes per pjes, çmimi 2.400€ i diskutushem....

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa posedon edhe garzh per vetur, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje punetore/femer e cila eshte e diplomuar ne Fakultetin e Edukimit dhe me pervoj pune me femi per ndihemen e detyrave te shtepis per kalsen e 1-re, kandidatja duhet te jet serioze...

Jap me qira banesen 56m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 56m2 kati i -IV- rruga Muharrem Fejza afer Rruges B ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar...