KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si pastruse, ndihmse ne punet e shtepis ose perkujdejen e te moshuarve ne Prishtine.

Shes banesen 100m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 100m2 kati i -I- Rr.Xheladin Hana B-II/P2-1 lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon me kuzhin, nje ballkon si dhe garazh per parking gjithashtu posedon...