KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes shtepin me 3 ari oborr / Prishtine

qemal qemal

Shes shtepin me 3 ari oborr ne lagjen Prishtina e re ne Prishtine shtepia posedon dy dhoma gjumi, sallon te madh, kuzhin, banjo, korridor, shpajz, rrym ner tok, kanalizim uje24h, çmimi sipas marrveshjes.

Kryejm sherbime moleraj

ARTI MOLER

Ofrojm sherbime prefesionale per ngjyrosje te shtepive, banesave, lokaleve, zyreve, po ashtu punojm me knauf, gled, fasad, dekorime, izolime dhe dizajne te ndryshme. Çmimi 0.50€ /m².

Shes 4 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 ari truall Rr. Xhemajl Kada lagjja Emshir 80metra large autostrades ne Prishtine trualli eshte ne nje vend shume te pershtsehm per shum lloj veprimtari. Çmimi 13.000€

Jap me qira Tenda / Karriga/ Tavolina

shemi

Japim tenda me qira per ahengje te ndryshme familjare. dasma kanagjeqe. ndeja dhe raste te ndryshme familjare Tendat jan ne dimensione te ndryshme 4x8/5x10/6x12/10x10/5x20 transporti dhe montimi gratis ne ter teritorin e Kosoven.

Shes banesen 150m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 150m2 kati i -II- ne qender te qytetit mbrapa Teatrit Kombetar ne Prishtine banesa ka 4 dhoma gjumi, nje dhome dite me kuzhine, nje shpajz, nje banjo, dy balkona. Çmimi sipas marrveshjes.