KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Shpëtim Sinani

Resataurant Del Posto ofron pune per kamarier, te interesuarit mund te na kontaktojne per me shum informata rreth shpalljes. Adresa Rruga C ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Kompaina e prodhimit City.sa ofron pune per punetore/femra shitse ne teren. Per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni: - Provoj pune, - Patent shofer/leje qarkullimi, - Mosha e preferuar 20-40 vjeç, - Mundeni...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Pula N'Prush ofron pune per punetore/f per shitjen e pualve, orari dhe pagesa sipas ma rrveshjes, Adresa lagjja Hajvali ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Mishtore Meli ofron pune per dy punetor ne mishtore: Mishtore Meli e cila mirret me shitjen dhe përpunimin e mishit dhe produkteve të freskëta të mishit shpallë 2 pozita të lira për punëtorë në mishtore....

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Qebaptore Gjakova e vjeter ofron pune per enlarse/ndihmse ne kuzhine, te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga UÇK-s ne Prishtine.

Shes banesen 59m2 kati i -VI- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 59m2 kati i -VI- afer shkolles Mihail Grameno rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon mekuzhin, korrdior, banjo, depo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Robert Gashi

Autolarje Wash Time ofron punë per punetor ne autolarje me pervoj pune, orari i punes 8 ore ne dite 6 dite ne javte, e Diele dite pushimi, pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Muharrem Fejza ne...

Ofroj pune per dy persona

Dërguesi i shpalljës

Casa Rita Restaurant ofron pune per punetor/e, nje enelares/e dhe nje ndihmes kuzhinier/e, personat e interesuar te kontaktojne ne numer telefoni/viber, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Shpëtim Robaj ne Prishtinë

Shes banesen 60m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 60m2 kati i -I- afer shkolles Hasan Prishtine lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim ose per...