KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Firma Gjini

Dërguesi i shpalljës

Firma Gjini kryen keto sherbime: Moler, Fasad, Sanitari, Selikon, Rama dyerësh, Shturca rroletesh. Adresa Rezin ne Gjakov

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VII- lagjja Ulpiane ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe shum e pershtashem per banim,...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Auto Color Unik ofron pune per punetor me pervoj pune, orari i punes sipas marrveshjes, paga fikse, Adresa rruga Dardania ne Fushe Kosove.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Shoqata e Paraplegjikëve dhe Paralizës së Fëmijëve të Kosovës – HANDIKOS rishpallë të hapur pozitën për Ekspert lokal për analizimin e situatës së dhunës në familje ndaj fëmijëve me aftësi të kufizuara. Me qëllim që...

Ofroj pune / Asistente të Stomatologjisë

Dërguesi i shpalljës

Ordinanca stomatologjike Dental-V i’u fton për aplikim në pozitën e Asistentes së Stomatologjisë, angazhimi është me orar të plotë pune. Kandidatja duhet të jetë e licencuar nga Ministria e Shëndetësisë. Preferohet përvoja e punës, personat...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje mirmbajtese te baneses, kandidatja duhet te jet mbi moshen 35 vjeçe, orari i punes nga ora 10:00h / 18:00h, pagesa 300€, Adresa rruga Dradania ne Fushe Kosove.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra Gegolli ofron pune per nje punetore shitese ne furre, te interesurat te ken pervoj pune, kandidatet te cilat kane pervoj pune kan perprasi, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Dradani ne Prishtine.

Sherbime te Kontabilitetit

Kremtim Gashi

SMART Accounting Group SHPK kryen keto sherbime profesionale, Kontabilitetin për biznese të vogla dhe të mëdha dhe kryejme te gjitha punet tjera llogaritare ne pajtim me standardet relevante teknike dhe profesionale dhe ligjet ne fuqi....

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet si raftin per libra/biblotek, komoden per TV, çmimi 100€ per te dyjat