KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune / Sektori i ALUMINIT

Dërguesi i shpalljës

M-TECHNOLOGIE shpallë konkurs pune për pozitën: Punëtor në Prodhim / Sektori i Aluminit Kriteret: • Përvojë pune 1-2 vjeçare në Sektorin e Aluminit ( sharrë, CNC, bashkim i elementeve ) ; • Të jetë i...

Shes komplet inevrtarin

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet inevrtarin per lokal/kafiteri, invertari eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / Sektori i Plastkes PVC

Dërguesi i shpalljës

M-TECHNOLOGIE shpallë konkurs pune për pozitën: Punëtor në Prodhim / Sektori i Plastikës ( PVC ) Kriteret: • Përvojë pune 1-2 vjeçare në Sektorin e Plastikës ( bashkim i elementeve, roleta, xhamosje e paletim )...

Jap me qira banesen 67m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 67m2 kati i -VI- lagjja Tophane ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhine, korridor, banjo, ballkon, ashesnor fuknsional 24/7, banesa eshte e mobiluar kompet dhe ka pasije te reja, mirmbajtja dhe pastrimi...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje punetore/femer si ndihmese ne punet e shtepis si dhe pergaditjen e ushqimit çdo dite nga e Hena deri te Premten, e Shtune dhe Diele dite pushimi, mosha e preferuar mbi 40...

Shes 4 goma te veres

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 goma te veres firma Michellin 195/60 R16, gomat jane pak te perdorura, çmimi per nje gome eshte 10€.

Ofroj pune / zyrtar financiar - Prizren

Dërguesi i shpalljës

Zyrtar financiar dhe administrimi për CONCORDIA TRANZIT CENTER, një projekt i CONCORDIA PROJEKTE SOCIALE KOSOVO CONCORDIA Gemeinnützige Privatstiftung (këtu e tutje CONCORDIA Austri) është një organizatë ndërkombëtare, e pavarur, joqeveritare e përkushtuar për të ndihmuar...

Ofroj pune - Ekonomist/e, Asistent/e zyre

Recruiting Work Italy

Kompania Work Italy në emër të një Kompanie të Rëndësishme Italiane, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: Kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Salloni i nuserisë Linda Ofron pune per nje punetore/shitese, te interesuarat duhet te kene pervoj pune ne shitje ne butik, perparesi kanë aplikantet qe kan punuar ne sallon te nuserise, mosha e preferuar 25/40 vjeçe,...