KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes shtepin 400m2 me 4 ari traull / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 400m2 me 4 ari traull lagjja Veternik/Nic ne Prishtine. Shetpia posedon ne katine perdhes nje dhome, dy sallon, kuzhin, bife, tryezari, depo, ballkon, hapsir e nxemjeve qendrore, garzh, kati i -I- posedon 3...

Ofroj pune / Punetor Etiketimi

Dërguesi i shpalljës

Kompania Marketing&Distrubution, ofron pune per punetor/e, Pozicioni i punes Punetor/e Stikerimi Orari i punes nga ora 08:00h / 17:00h, pauze 1 ore. Detyrat e punes: Te vendos etiketa ne produkte te gatshme, dhe ti paketoje...

Shes banesen 90m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 90m2 kati i -VIII- afer Stacionit te Autobuseve lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, depo, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Kompania e Ndertimit Shala Group ofron pune per mjeshter/moler, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Nene Tereza ne Fushe Kosove

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Pizzeria Bodrum ofron pun per nje shankist dhe nje kamarier, kandidatet me pervoj pune kane perparsi, orari i punes 8 ore pune ne dite, pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Dradni ne Prishtine.

Shes banesen 67m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 67m2 kati i -VI- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte ne nje vend shume te qet dhe te pershtashme per banim, banesa eshte...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra Berti ofron pune per nje punetore/shitese ne furre, orai i punes dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Isa Kastrati ne Prishtine

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si vozites/shofer ne ndonje kompani, posedoj leje qarkullimi kategoria B, kam pervoj ne vozitje.