KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet per dhome dite, 3,2 dhe 1, kompleti/seti i mobiljeve jane ne gjendje shume te mire dhe kan material te kualitetit te mire, çmimi sipas marrveshjes.

Shes ajvar shtepie

Dërguesi i shpalljës

Shesim ajvar shtepiak . I pergaditur nga specat e pjekur , Gjindemi ne Krushe te Madhe, dergojm edhe me porosi .

Ofroj pune

Alban

Dizajn Marketingg ofron pune per administrat/agjnet i shitjes. - Te ket aftesi te bashkpunimit. • Të ketë aftësi komunikimi dhe vetë iniciativë; • Të ketë njohuri në punë administrative; • Të jetë profesionale sa i...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

BO Bowling ofron pune per nje shankiste, te interesuarat duhet te ken njohuri te punes dhe duhet te jetë komunikuse, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Veternik albimall ne Prishtine.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kamariere, shankist kam pervoje pune ne disa lami kerkoj pune afatgjate.

Ofroj pune

Agro Fresh-MIM

Fabrika për prodhimin e mishit "Agro Fresh-MIM" me seli në Mazgit, komuna e Obiliqit, shpallë konkurs pune: Pozita: Shitës Ambulantiv (3 pozita) Detyrat dhe përgjegjësitë: Identifikimi i mundësive të reja të shitjes. Grumbullimi i vazhdueshëm...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Radix Pharm Sh.p.k Depo farmaceutike KONKURS Pozita: Prezantues Mjekësor Përgjegjësitë: Të prezantojë produktet tek profesionistët shëndetësor; Të ketë njohuri të detajuara rreth produkteve; Të ndjekë ecurinë produkteve në treg ( barnatore) në vazhdimësi; Analizon prezencën...