Shes termon

Dërguesi i shpalljës

Shes termon 3.5 "magronon" shume pak e perdorur ne gjendje shume te mire

Shes enlarse+tavolin

Dërguesi i shpalljës

Shes enlarsen prodhimi (bekos) per 7 persona e bler tash dy vite,ne gjedje perfekte,te mbetura edhe tri vite garancion, çmimi 100€ Shes tavolinen, çmimi 30€

Shes dy lule focus

Dërguesi i shpalljës

Shes dy lule focues, nje ra kushtona 100€ kurse tjetra 80€, kontakti nga ora 09:00h - 20:00h, çdo dite.

Shes pllaka montuese per kuzhina

Dërguesi i shpalljës

Shes pllaka montuese per kuzhina me çmim shum te volitshem, te ardhura nga Suedia, Pllakat jane me touch teknologji, hyn direkt ne rryme nuk lidhen me shporeta

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet dhomen ne 4 pjes dhoma eshte shum e rujtne jane dy kauqa, dy fotele, çmimi sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

She smobiljet: * Komod per TV * Tavolin me 6 karriga * Tavolin per dhome dite * Dollap per dhome * NJe komplet kauqa(sofa) - Çmimi sipas marrveshjes.

"VELLEZRIT GASHI DECOR"

Dërguesi i shpalljës

"VELLEZRIT GASHI DECOR" Bejme prodhimin e te gjitha llojeve te orendive shtepiake: * Kuzhina * Ganitura * Komoda * Trapezari - Bejme qepjen e tegjitha llojeve te mobileve riparimin e karrigave, tavolinave, kuaqave. - Transpori...

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet 1/2/3 jane prodhimi i ('simpos'), çmimi 300€ dhe nje kauq 3ules çmimi 100€.