Shes Tavolina

Dërguesi i shpalljës

Mobileria Zekaj Wood ofron per ju tavolina te bukes me porsi dhe me dizajne te ndryshme na gjeni ne Peje afer "sllovenia" Petroll (perball Rruges se Ringovit

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljës

Shes paisje shtepiake si lavatriqe dhe "orman" paisjet jane shume te ruajtura

Shes shtrat dy kate "(smartbed)"

Dërguesi i shpalljës

Shes shtrat dy kate me dyshek qe paloset per muri, i perdorure 1 vite, pordhim "Italian" shume i pershtatshem per dhoma te vogla, me gjersi vetem 20cm nga muri duke len hapsire te mjaftueshme. Çmimi...

Mobileri "ANISA"

Dërguesi i shpalljës

Mobileri "ANISA" ben prodhimin dhe shitjen e mobileve te llojeve te ndryshme sipas deshires se klientit. Adresa: Shtime

Shes 2 dysheka

Dërguesi i shpalljës

Shes 2 dysheka te ardhur nga Gjermania dyshekat jane ortopedik me shtres aloevera ende te paperdorur.