Shesim tavolin+karriga / Kosove dhe Europ

Dërguesi i shpalljës

"MOBILERIA TE LINDI" Prodhojm tavolina dhe karriga me prosi dhe dizajne sipas deshires se klientit, ne si mobileri porosin dotua sjellim mbrenda dite ne ter teritorin e Kosoves, per ju qe jetoni jashte Kosoves keni...

Shes dhomen e gjumit

Dërguesi i shpalljës

Shes dhomen e gjumit prodhim "Italian" e firmes "NinoHome" dhoma eshte e perdorur por shume e rujtne, çmimi 1300€ i diskutushem, ne e kemi bler 1950€.

Shes komoden per TV

Dërguesi i shpalljës

Shes komod per TV-dhome dite e cila eshte e perbere nga pjesa e mesme ku vendoset TV-ja si dhe dy pjeset anesore me xham. Pjeset anesore ne brendi jane te ndara - mjaft te pershtatshme...

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljës

Shes dy shtretër me dyshek dhe fiokë dhe një dollap me fioka dhe vaskë për larje të fëmijëve. Çmimi komplet 100€ .

Shes kauqat

Dërguesi i shpalljës

Shes kauqat dy 3-sha, nje 2-sh, nje 1-sh dhe qoshi, kauqat jne ne gjndje te rregullt dhe te pershtshem per fjetje. Çmimi sipas marrveshjes.