Ofroj pune

Shpend Krasniqi

Sandwich Bar Ofron pune per punetor me pervoje te meparshme pune ne pregaditjen e ushqimeve te shpejta qe sherbehen ne lokal: Tosta, Sandwicha, Hot Dog, Burgera . Kandidati i interesuar duhet te kete aftesi te...

Ofroj pune

B.I

Motel Villa Europa ofrojm pune per punetor: - Nje recepcionist, - Nje puntor fizik per perkujdesjen e nxemjes qendrore, -Mosha e preferume 25 deri 50 vjeq - Orari me marrveshje, pagesa 300 euro Adresa Magjistralja...

Kërkoj Punë

Dërguesi i shpalljës

Kërkoj punë ne Call Center si agjente ndaj kujdesit të konsumatorit, kam pervojë pune 4 muaj dhe dy javë, po ashtu kam pervoj punë në market 1 vjet e 3 muaj.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Qendra estetike Cherry Beauty Center shpall konkurs per: - 1 Bashkepunetore/ortake, - 1 Nail artist, - 1 Lashes artist, Te interesuarat mund te kontaktojn ne numer telefoni çdo dite pune nga ora 09:00h / 19:00h....

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

KAI Caffe ofron pune per nje kamarier/e, orari i punes eshte 8 orë ne ditë, nje ditë ne javtë pushim, pagesa 300€ te interesuarit te kontaktojne ne numer telefoni, Adresa lagjja Bregu i Diellit ne...

Kompania Kadi Clean

Dërguesi i shpalljës

Kompania e pastrimit Kadi Clean kryen keto sherbime: Pastrimin e Divanave, Veturave, Shtepive, Zyreve, Banesave etj, Adresa lagjja Eliza ne Fushe Kosove

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

MONUM ofron pune per punetor/e, kamarier/e, shanksit/e, ndihmes/e kuzhine, kushtet e punes jane te mira, te interesuarit te kontkatojn ne numer telfoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa Sheshi Isa Boletini ne qender te Mitrovices.

Kerkoj bashkbanuse

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj 3 bashkbanuse ne kuader te baneses 56m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, nxemje te qytetit, çmimi sipas marrveshjes.

Shes oren

Dërguesi i shpalljës

Shes oren e dores firma Garmin Vivoactive 4, ora eshte e perdorur, çmimi sipas marrveshjes.