Ofroj pune ne market

Dërguesi i shpalljes

Market OAZA ofron pune per dy punetor/e, nje punetor/e me orare te rregullt, kurse njeri punetor/e sezonal, ne ofrojm kushte te mira pune, orari i punes eshte 8 ore pune, pagesa sipas marrveshjes, perparsi kan...

Kerkoj Bashkebanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj 3 bashkebanuse ne kuader te baneses 86m2 kati i -III- rruga Bedri Shala lagjja e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa posedon dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe...

Ofroj pune per 15 persona

Dërguesi i shpalljes

Balkan International ofron mundësi punësimi në Sigurim në Prishtinë dhe Fushë Kosovë për 15 kandidatë apo kandidate. Kandidatët/e e interesuar – kanë mundësi punësimi të menjëhershëm. Të gjithë të interesuarit mund të lajmërohen në zyrat...

Ofroj pune per 3 punetore

Dërguesi i shpalljes

Lumi Nili Sh.p.k ofron pune per punetore: - 1 Kamariere/femer, - 1 Shankiste/femer, - 1 Kuzhinjere/femer, Orari dhe pagesa jane sipas marrveshjes. Te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni....

Ofroj punë per Ndihmes Kamarier

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Princesha Gresa ofron pune per ndihmes kamarier ne lokal, personi duhet me pas pak eksperienc, orari i punes eshte mas dite nga ora 15:00h deri ne ora 23:00h, pagesa sipas marrveshjes. Te interesuarit per...

Ofroj pune / kamarier

Dërguesi i shpalljes

Restoran Centro ofron pune per kamarier, kushtet e punes jane te mira, orari i punes eshte nga ora 07:00h deri ne ora 16:00h, pagesa me marrveshje. Te interesuarit per me shum informacione rreth punes te...

Robot ekspert per gold XAUUSD Forex

Dërguesi i shpalljes

Eshte robot profesional qe rrit kapitalin ne form automatike ne pair te goldit xauusd Ruan kapitalin ne menyre profesionale dhe rrit kapitalin ne menyre graduale te suksesshme me 70-78% winrate (fitimin) sado i vogel qe...