Shes WV Cady 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes WV Cady 1.9 TDI, viti i prodhimit 2006, dritare dhe pasqyra elektrike, Ac klim. esp. karrike me nxemje. partiko filter. central nga larg, fellne. goma te reja te dimrit, kuk per rimorkio, Vetura esht...

Shes frigoriferin

Dërguesi i shpalljës

Shes frigoriferin i cili perdoret per mirmbajtjen e embelsirave, frigoriferi eshte ne gjndje t erregullt. Çmimi sipas marrveshes.

Shes frigoriferin/frizin

Dërguesi i shpalljës

Shes frigoriferin/frizin i cili perdoret per mirmbajtejn e produkteve ushqimore ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune per enlarse dhe pastruse

Dërguesi i shpalljës

Restaurant N peshk ofroj pune per enlarse dhe pastruse, orari i punes nga ora 08:00h / 16:00h, pagesa 250€ / 300€. Kontakti nga ora 10h / 20h. Adresa Rruges per Gjilan lagjja Vetrenik ne Prishtine.

Shes banesen 125m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 125m2 kati i -VI- afer shkolles Mihail Grameno ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, shpajz. Banesa eshte e pa mobiluar, çmimi 450€/m2.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje pastruse, orari i punes nga ora 08:00h / 17:00h, e Hene, e Shtunde, pagesa 300€. Adresa Rr Shpetim Robaj rruges per Germi ne Prishtine.