Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per mirmbajtjen e shtepive, banesave, zyre ne Prishtine ose Fushe Kosove

Ofroj pune / kuzhinjere

Dërguesi i shpalljës

Fabrika e prodhimit te mobiljeve METAL TECH ofron pune per nje kuzhinjere/femer ne kuzhinen e puntoris. Kriteret: • Të jetë e pastër dhe të njohë përgaditjen e ushqimeve tradicionale. • Të mbajë pastër hapsirën e...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si ndihmes kuzhinjeri, shkollen e gastronomis e kam te perfunduar, kam praktik pune

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restoran Te Oxhaku ofron pune per nje shankiste/femra dhe 3 kamarire/femra, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Skenderbeu ne Lipjan.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Kompania Ylli Pashtriku ofron pune per 4 agjente/femra te shitjes per teren ne teritroni e Prishtines, eshte e preferushme qe kandidatet te posedojn patent shofer kategoria B dhe te jen te komunikushme me klient, CV-t...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si mirbajtese e banesave, shtepive kame pervoj pune, mundesisht nga e Hena / e Premte ne Prishtine.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune / bejm pastrimin e shtepive. banesave, lokaleve, objekteve.

Ofroj pune / perkthyes

Albania Language Service

Albania Language Service shoqeri e specializuar ne fushen e perkhimeve kerkon perkthyes per gjuhet 1/ Anglisht-Spanjisht Spanjisht-Anglisht 2/ Anglisht-Frengjisht Frengjisht-Anglisht 3/ Anglisht-Arabisht Arabisht-Anglisht OFROJM: 1/ Kushte shum te mira pune 2/ Kontrat pune simbas kodit...