Ofroj pune / ARKITEKTE

Dërguesi i shpalljes

Kompania Bai Center ofron pune per ARKITEKTE: - Përvojë me ARCHICAD ose REVIT dhe LUMION ose 3DSMAX, - Të jetë I/E aftë të punoj në ekip dhe I/E vetëm, - Përvojë pune në Fushën e...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mirmbajtese e banesave, shtepive ose zyreve mas ores 16:00h ne Prishtine.

Ofroj pune / Housing Assistant

Dërguesi i shpalljes

PËR: Të gjithë të interesuarit NGA: Zyra e Burimeve Njerëzore TITULLI I POZITËS: Housing Assistant-SHPALLJE GRADA DHE PAGA: FSN-7; € 23,228.00 POZITAT: 1 KUSH MUND TË APLIKOJË: Të gjithë kandidatët e interesuar/të gjitha burimet ---...

Ofroj pune per 5 persona

Dërguesi i shpalljes

BASHKOHU ME EKIPEN TONE! LAW LOUNGE ofron pune per 5 punetor: 2 x Kamarier/e, 2 x Shankist/e, 1 x Ndihmes Shankist/e, Ne ofrojm kushte te mira pune, te interesuarit per me shum infromacione rreth punes...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mirmbajte/pastrim te ndonje zyre, banke, mundesisht orari te jet para dite ne Prishtine.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune per pastrimin e banesave dhe shtepive ne Prishtine dhe Fushe Kosove, pagesa me marveshje.

Ofroj pune / PUNETOR NDERTIMI

Dërguesi i shpalljes

Kompania ndërtimore DEA CENTER me seli ne Drenas, kerkon te punesoj punetor ndertimi te kompleksi DEA CENTER. Ne ofrojm kushte te mira pune, të interesuarit per me shum informacione rreth punes mund të lajmërohen përmes...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Villa ValBoni Konkurs Pune - Kuzhinier/e me përvoje - Ndimes Kuzhine - Picaman/e me përvoje - Pasticier/e me përvojë - Kamarier/e - Banakier/e - Pastrues/e - Mirëmbajtës I oborrit Aplikimi bëhet në facebook, instagram,...

Ofroj pune / MJESHTER PER IZOLIME

Dërguesi i shpalljes

Kompania ndërtimore DEA CENTER me seli ne Drenas, kerkon te punesoj mjeshter per izolim ne kuader te ndertimit te kompleksit Dea Center ne Drenas. Ne ofrojm kushte te mira pune, të interesuarit per me shum...