Ofroj pune / shitese femer

Dërguesi i shpalljes

OKIS CANDY CORNER ofron pune per punetore SHITESE/femra: - Orari i punes eshte i rregullt (6 ore), - Kushte te mira pune, Te interesuarat per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni....

Ofroj pune per 4 persona

Dërguesi i shpalljes

Hausmeister ofron pune per 4 punetor: - 2 mjeshter te teknikes se bardhe, - 2 ndihmesa te teknikes se bardhe, - orari i punes eshte nga ora 09:00h deri ne ora 18:00h, - 1 ore...

Ofroj pune per punetore-femra

Dërguesi i shpalljes

Studio Flora ofron pune per nje puntore me pervoj pune dhe praktikante, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa me marrveshjes. Te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer...

Ofroj pune per punëtore

Dërguesi i shpalljes

Fast Food Brion ofron pune per nje punetore/femer ne fast food, orari i punes eshte me nderrime para dite-mas dite, pagesa me marrveshje, te interesuarat per me shume informacione rreth punes te na kontaktojn ne...

Ofroj pune /SEKTORISTE

Dërguesi i shpalljes

Euro Star Group ofron pune per punetore/femra SKTORISTE: - Sektoriste per plotesim te raftave, - Dite pushimi e Dile, - Kushtet e punes jane te mira, Te interesuarat per me shum informacione rreth punes te...

Ofroj pune / ekonomiste (F)

Dërguesi i shpalljes

Konica Construcion kerkon ekonomiste (F) per zyre: Kualifikimet : Edukimi: Diplomë Universitare, dega Financë ose ekuivalente; Eksperienca: 5+ vite eksperiencë në kompani shërbimesh dhe retail; Aftësi të mira organizative, bashkepunimi dhe komunikimi; Njohje dhe zoterim...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne pastrim te banesave, shtepive, jem dy veta dhe te lira mas ores 16:00h.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

REA STUDIO ofron pune per puntore per makeup artist, stiliste te flokeve, depilim, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne...

Ofroj pune / Mësimdhënëse e Fizikës

Topschool

TopSchool ofron punë për një Mësimdhënëse të Fizikës për punë në kurs. Kushtet e kërkuara: kandidatët e interesuar duhet të kenë Diplomën e Fakultetit të Fizikës ose të jenë në vitin e fundit të studimeve....