Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

DELTA Security është Kompani private profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë. Delta Security ofron mundësi afatgjate të punësimit, perspektivë për karrierë, avancim personal dhe kushte të mira pune. Shpall konkurs: 4 vende të lira...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

NOVA SOLUTIONS Shpallë konkurs për 80 vende pune: Pozitat e punës Agjentë të gjuhës Gjermane (80) Përshkrimi i punës CALL AGENT -Kerkojm Agjent/e-Kandidatë që njohin gjuhën Gjermane në mënyrë të shkëlqyer. -Të kenë aftësi te...

Ofroj pune

Baton

Kërkojmë dy punëtor per pastrim te tepihave dhe kauqave-fabrike Kushtet për aplikim janë: Duhet: -Të jetë banor i Prishtinës apo rrethinë, -Të ketë patentë shofer Preferohet: Të njoh qytetin e Prishtinës në nivel të mirë...

Ofroj pune

yllka

Ofroj pune per nje mirmabjtese te shtepis dhe perkujdesjen e dy femive, orari i punes nga ora 15:00h / 21:30h, pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Kolovice ne Prishtine.

Ofroj pune Agjente e shitjes/Administrate

Dërguesi i shpalljës

Agjensioni Turistik BELI , agjension i specializuar ne transportin e udhetareve me autobus jashte vendit, me pervoje qe me shume se 25 vite, kerkon punonjese ne administrate/agjente te shitjes per zyren tone ne Prishtine. Jemi...

Ofroj pune

Agon

"Hotel Real" Shpall Konkurs pune per Recepcion ndrrimi i nates, konkursi eshte i hapur vetem per (Meshkuj), gjuha Angleze e domosdoshme, te interesuarit te sjellin nje CV ne zyret tona ose ne email. Adresa: Rr....

Ofroj pune / PHP DEVELOPERS

Dërguesi i shpalljës

KOMPANIA DINATECH DINA TECH COMPANY është një kompani profesionale e zhvillimit të internetit dhe programimit celular gjithashtu. Aktualisht është përqendruar në zhvillimin e faqeve të internetit profesionale me dizajne moderne. Ne jemi në kërkim të...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restorant MONACO ofron pune per nje shankist, orari i punes dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat/it mund te lajmrohen ne numrat e telefonit, Adresa Pallati i Rinise ne qender te Prishtines

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Next Market ofron pune per dy shankist/e në fast food/in e marketi, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa Lagjja Kodra e Trimave / Vranjevc ne Prishtine.