Shes VW Golf+ 6 DSG

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf+ 6 DSG, viti i prodhimit 2010, ngjyra e kaltert, xhama elektrik te zi fabrikisht, klim, tempomat, vet parking, navigacion, drita xenon, dy pal goma te veres dhe te dimirit me fellne, regjistrim...

Shes Opel Insignia 2.0 CDTI

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Insignia 2.0 CDTI, viti i prodhimit 2010, ngjyra e hirt, manual, 215.000KM, regjistrim deri ne Prill 2020, 6 shpejtesi, liber servisi, klimatronik 2 zonale, senzora para dhe pas, dritat automatike me senzor, tempomat,...

Shes pickup Renault Kango

Dërguesi i shpalljës

Shes pickup Renault Kango, dizel, viti i prodhimit 2008, ngjyra e bardhe, automjeti eshte i pa doganuar, goma te reja, automjeti eshte ne gjendje perfekte. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes gomat e dimrit HANKOK

Dërguesi i shpalljës

Shes gomat e firmes HANKOK, gomat jane te dimrit pothujse te reja, dimensionet jen 185/65/14 i shes komplet me /bandasha/. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Passt/minivan 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passt/minivan 2.0 dizel high line, viti i prodhimit 2016, automatik, panoram, te kaluar 300.000KM/349.000KM, vetura i posedon te gjitha opcionet eshte full extra, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 11.900€ bej nderrim ne...

Shes Peugeot 3008, 1.6 HDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 3008, 1.6 HDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e zez, te kaluar 200.00Km/249.000KM, garantoj ne kilometrazh, me tabela RKS regjistrimi i pare, Webasto, full panoram, 4 dyer, vetura eshte ne gjendje te rregullt...

Shes kombin Ford Transit, 2.2 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes kombin Ford Transit, 2.2 dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyrë të bardhë, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë, kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020, te kaluar i ka 220.000KM,...