Shes VW CADDY 1.6 TDI

Grand

Shes VW CADDY 1.6 TDI, viti i prodhimit 2021, Model Life RONCALLI, te kalura 140.000KM, 75Kw-105ps manual 5+R, 5 ulese, On-bord kompjuter ABS, pasqyret me rregullium elektrik, xhamat me mbyllje elektonike, klimatronik, xhamat te zi...

Shes VW Pasat B7 1.6 TDI R-line

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Pasat B7 1.6 TDI R-line, viti i prodhimit 2014, perde mbrapa fabrkisht, xhama te erresuar nga prodhusi, ulese me nxemje, kilometra te garantuara, manual me 6 shpejtsi, senzora te parkingut, kamer mbrapa, pasqyret...

Shes VW Golf 2 benzin+plin

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Golf 2 benzin+plin, viti i prodhimit 1986, vetura eshte ne RKS i skadura, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Opel Meriva 1.7 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Meriva 1.7 dizel, viti i prodhimit 2005, ngjyra e zez, vetura i ka shpenzimet shum te vogla, vetura nuk ka nevoj per as nje investim, 7 vite nje pronar, çmimi sipas marrveshjes.

Auto Polish Y-S

Dërguesi i shpalljes

Auto Polish Y-S / Bëjmë polir të veturave dhe dritave si dhe qeramik. Adresa Lagjja e spitalit ne Prishtine

Shes motorrin/skuter Elektrik

shpetim hajdari

Shes 2 motrra/skutera elektirk firma Segway Max G30, viti i prodhimit 2021, skuterat posedojn dokumentacion te rregullt dhe i shes nadmas, çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Passat B7 Facelift 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Passat B7 Facelift 2.0 TDI, viti i prodhimit 2001, timon dhe targa Angleze, vetura eshte ne gjendje te rregullt, veturen e shes edhe per auto pjes, çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Touran 1.6 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Touran 1.6 TDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e bardh, te kaluara 211.000KM, 6 shpejtësi, navigacion, komanda ne timon, senzora te parkingut para dhe mbrapa, autoparkpilot, tempomat, ABS, ESP, klima - Climatronic, nxemje...