Shes VW Caddy 1.9 SDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Caddy 1.9 SDI, viti i prodhimit 2005, ngjyra e verdh, automjeti posedon regjitrim deri 10/2019 automjeti eshte i pershtshem per punetor, pasi e pjesen mbrapa nuk ka karriga. Çmimi 4800€

Shes Opel Corsa C, 1.2 benzin,

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Corsa C, 1.2 benzin, viti i prodhimit 2004, ngjyra e hirt metalike, vetura posedon regjistrim deri ne 8/2019, Çmimi 2800€ nese doni ta paguanai me keste çmimi eshte 3050€

Shes VW Touran 1.9 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Touran 1.9 dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyar ekuqe, 7 ulse, goma te pa perdorura, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes BMW 730 dizell viti i prodhimit 2002

Dërguesi i shpalljës

Shes BMW 730 dizell viti i prodhimit 2002, ngjyr hiri, dy pal fellne alumini 18-20 me dy pal goma, uleset e renovura, bateri te pa perdoru, veturës sapo i janë kryer servisimi i rregullt, servisimi...

Shes VW Golf 5 INDIVIDUAL 2.0 DSG

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 5 INDIVIDUAL 2.0 DSG viti i prodhimit ‪12/2005, një bregasta 250km te garantuara, shpejtësi dhe pulla në vollan xenon bi xenon dy palë goma, klimatronik, senzor shiu , radio touch aux 6cd,...

Shes Audi A4 2.0 dizel,

Kreshnik Sopi

Shes Audi A4 2.0 dizel, viti i prodhimit 12/2008, ngjyar e hirt, vetura eshte e rigjistruar per here te pare 2009 model 2010 dhe eshte ardhuar ne vitin 2011 me te vetmin pronar qe jame...

Shes fellne

Dërguesi i shpalljës

Shes fellne per Golf 4, Audi A3, nr 17 me goma te pa perdorura. Çmimi sipas marrveshje.

Shes VW Golf 7 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 7 TDI (me tekuqe), viti i prodhimit 13/06/2017, te kaluara 21.000KM, full opcion, vetura eshte e sa po ardhur nga Gjermani, vetura eshte e pa doganuar. Çmim sipas marrveshjes

Shes VW Caddy 2.0 diesel,

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Caddy 2.0 diesel, viti i prodhimit 2011, ngjyra e hiret, 5 ulse, te kaluara 222,912KM, beje edhe nderrim, çmimi sipas marrveshjes.