Shes Mercedes C220, 2.2 dizel,

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes C220, 2.2 dizel, viti i prodhimit 2008, interier me lekure ngjyre te kaft, ka senzora para & mrapa, Full Option, pulla ne timon, bordkompjuter-navi, karrigat e para me rryme, karrigat e para me...

Shes Opel Astra H 1.7

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Astra H 1.7 Motorri Japan, CDTI, dizel, viti i prodhimit 2005, manual, ngjyra e hirt metalike, tabela RKS nje vit regjistrim, vetura eshte ne gjendje perfekte me shpenzime shume te vogla, dy çelsa...

Shes fellnet

Dërguesi i shpalljes

Shes fellnet per Golf 4 pacifik, 205-55-16 marka “pirelli”, Jan ne gjendje te mir si gomat ashtu edhe fellnet, çmimi sipas marrveshjes.

Shes VOLKSWAGEN Passat b7 1.6 TDI R-line

Dërguesi i shpalljes

Shes VOLKSWAGEN Passat b7 1.6 TDI R-line, viti i prodhimit 2014, Perde mbrapa fabrkisht, xhama te erresuar nga prodhusi mrapa, karrigat me nxemje, manual 1.6 dizell me 6 shpejtsi, Park senzor, Kamer mbrapa, Pasqyret LED,...

Shes BMW X4

Dërguesi i shpalljes

Shes BMW X4, viti i prodhimit 2015, automatik, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 28.000€ i diskutushem, per informta shtes na konatktoni ne numer telfoni.

Shes Skoda Roomster 1.2 Benzin

Dërguesi i shpalljes

Shes Skoda Roomster 1.2 Benzin viti i prodhimit 2012, manual 5 shpejtësi, klimatronik, te kaluara 233mi kilometra, vetura eshte e bler dhe i servisuar ne Porsche Kosova

Shes ose Nderroj Ford Focus

Dërguesi i shpalljes

Shes ose nderrohet me vetur me marsh automatik Ford Focus, 1596cm3, benzin, manual, viti i prodhimit 2002, te kaluara 165.000KM, të garantuara 100%, akumulatori i ri, kaishi i motorit i ndruar, kandilat dhe Freni i...

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Dërguesi i shpalljes

Blej te gjitha llojet e veturave: - Vetura te Aksidentuara RKS - Vetura me Defekt - Vetura Pa Dogan - Vetura Per Pjes Per me shum informat ju lutem na kontaktoni ne numra telefoni. Info:...

Shes fellnet

Dërguesi i shpalljes

Shes 4 fellne shume te ruajtura ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Citroen Berlingo 1.6 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Citroen Berlingo 1.6 dizel/pickup, viti i prodhimit 01/2016, ulsja e shoferit me nxemje, klim, kamera, i doganuar ne Gushte/2022, 1 vit regjistrim, çmimi 9.600€