Shes Mercedes A Class 170

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes A Class 170, viti i prodhimit 2000, ngjyra e gjelbert me targa te Gjermanis, vetura posedon liberz, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Opel Cora 1.4 benzin

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Cora 1.4 benzin, viti i prodhimit 1990, ngjyra e zez, vetura ka regjistrim deri me daten 24/06/2018, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Skoda 2.0 dizell

Dërguesi i shpalljës

Shes Skoda 2.0 dizell, viti i prodhimit 2004, centrall, xhama elektronik, klim, te kaluara 288.000KM, vetura eshte me tabela te Zvicrres, vetura eshte ne gendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshje.

Shes Opel Astra 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Astra 1.9 dizel, 6 shpejtesi, viti i prodhimit 2007, ngjyra e hirt metalike, 59.700KM te kaluara, vetura eshte e servisuar dhe ka goma te reja (michelin). Vetura eshte blere ne Gjermani dhe eshte...

Shes Citoren 2.0

Dërguesi i shpalljës

Shes Citroen 2.0 kombi, viti i prodhimit 1998, ngjyra e hirt, vetura eshte e sapo ardhur nga Zvicrra, vetura eshte ne gjendje te rregullt.

Shes paisjen per autolarje marka "Karcher"

Dërguesi i shpalljës

Shes paisjen per autolarje marka "Karcher" me 85bar shtypje te ujit, posedon edhe "pishtolin" origjinal, auto larja eshte ne gjendje te rregullt, punon me rryme per ujin e ftoht punon mir ndersa defekt ni kabllo...

Shes VW Pasat 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Pasat 2.0 dizel viti i prodhimit 2005, ngjyra e kaltert, klim, tiptronik, regjistrima ka deri ne muajin 03/2018, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 6.000€

Shes Opel Kadet Caravan

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Kadet Caravan 1.6 benzin+plin, viti i prodhimit 1989, posedon regjistrim deri ne muajin e 8/2017, vetura eshte ne gjndje t erregullt. Çmimi 720€