Jap me qira banesen 60m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VI- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine, Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe posdon parking per vetur, çmimi sipas marrveshjes

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

LUTIAN HOME ofron pune per nje Social Media Manager, Njohuri Bazike ne Photoshop, Njohuri ne menaxhimin e rrjeteve sociale, Njohuri ne fotografim te produkteve, Te kete njohuri per shitje online, Te punoj nen presion, Pozita...

Ofroj pune per 3 persona

Dërguesi i shpalljës

EP-DEA N.T.P shpall konkurs per plotesimin e vendeve te punes KONKURS 1/ Agjent/e Marketingu ne barnatore 2/ Prezantues mjeksor 3/ Asistent/e administrative Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 1/ Agjent Marketingu a/ Prezantimi dhe...

Shes Kia Rio 1.5 crdi,

Dërguesi i shpalljës

Shes Kia Rio 1.5 crdi, viti i prodhimit 2006, klime automatike, 4 xhama me elektrik, 10 airbag, goma te veres dhe te dimrit, çmimi 5.200€

Shes 3 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 3 ari truall lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Trualli posedon rruge te shtruar me kubeza 5m gjersi, rryme, uje, kanalizim, dokumentacion te rregullt, çmimi sipas marrveshjes