Shes banesen 100m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 100m2 kati i -I- Rr.Xheladin Hana B-II/P2-1 lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon me kuzhin, nje ballkon si dhe garazh per parking gjithashtu posedon...

Ofroj pune / Roje fizike

Dërguesi i shpalljës

“INTERNATIONAL SECURITY”Sh.p.k Është Kompani private profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë: Roje fizike, Monitorim të Sistemeve të Sigurisë (alarm & kamera), Instalim, Servisim dhe Mirëmbajtje te Sistemeve te Sigurisë. “INTERNATIONAL SECURITY”Sh.p.k ofron mundësi afatgjate...

Kërkoj punë

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per mirmbajtjen e shtepis/baneses apo per kujdesjen e femijeve ne Prishtine

O&B masazhe dhe fizioterapi

Ilir

Bëjmë masazhe dhe fizioterapi të unazavë,të qafës,boshtit kurrizor,pelkimeve te kembeve dhe duarve, premajes,migrenes,mpirje te duarve dhe kembeve,dhe reumes.

Ofroj pune / shitese (f)

Dërguesi i shpalljës

Dyqani "valmiri textil" oforn pune per nje shitese, orari i punes nga ora 11:00h - 19:00h, pagesa sipas marrveshjes. Adresa. Rr.Ilir Konushevci afer xhamis se Llapit ne Prishtine 044161676

Shes shtepin 390m2 / Gjakove

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 390m2 Rr. Ilir Soba ne Gjakove, shtepia ka nje pozicion shume te mire ne lagje,vend ideal per banim dhe ambient i qete. * Bodrumi dhe Garazhda kane nje siperfaqe prej 130m2. * Kati...