Shes 36 ari toke / Kashar - Shqiperi

Dërguesi i shpalljës

Shes 36 ari toke ndodhet afer liqenit te Kasharit, Katundin e Ri ne afersi te auto stardes Tirane-Durres toka eshte e pershtatshme per perdorime dhe investime te ndryshme siç mund te permendim hotel, bar-restorant, kompleks...

Jap me qira lokalin 60m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira lokalin 60m2 kati perdhese lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine loklai ka nxemje ne dysheme me rrym, klimatizim, 2 wc, posedon edhe inventarin per callcenterloklai eshte i renovura, çmimi 500€ i diskutushem.

Shes kauqat

Dërguesi i shpalljës

Shes kauqat 1 treshe dhe 2 nishe ne gjendje shumm te mir, shtrihen kan haspir te pershtatshme. Çmimi sipas marrveshjes.

Parket dhe Laminat, mjeshter te specializuar

Dërguesi i shpalljës

Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminatit , Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit Ngjyrosjen e Parketit me ngjyra speciale. Pervoj dhe Tradite...