Shes dhomen e gjumit per vajza

Dërguesi i shpalljës

Shes dhomen per vajza ne gjendje perfekte, dhoma eshte prodhim gjerman, shum pak e perdorur, krevat dhe dyshek kualitativ, dollap per rroba, komodine e gjate, komodine e vogel, tavoline bashke me karrige, dhomen e shes...

Shes mobile

Dërguesi i shpalljës

Mobileria CNC prodhon mobilje sipas porsis me kaualitet dhe çmimi shhume te volitshme. Adresa lagjja Kodra e Trimav ne Prishtine.

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- rruga Nenen Tereza ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa ka kopsht dhe parking per disa vetura, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 55m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 55m2 kati i -V- lagja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor, parkin per vetur, banesa eshte e mobiluar, çmimi 250€ i diskutushem ne...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per mirmbajtjen e shtepive, banesave, zyre ne Prishtine ose Fushe Kosove

Ofroj pune / kuzhinjere

Dërguesi i shpalljës

Fabrika e prodhimit te mobiljeve METAL TECH ofron pune per nje kuzhinjere/femer ne kuzhinen e puntoris. Kriteret: • Të jetë e pastër dhe të njohë përgaditjen e ushqimeve tradicionale. • Të mbajë pastër hapsirën e...