Shes tavolinen

Dërguesi i shpalljës

Shes tavolinen me 6 karriga ne gjendje te rregullt, çmimi 130€, Adresa rruga e Prishtines ne Gjilan.

Shes dy shterter/kauqa

Dërguesi i shpalljës

Shes dy shterter/kauqa te cilet mund te perdoren edhe per te fjetur, çmimi 120€, Adresa rruga e Prishtines ne Gjilan.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Burger shoop rana ofron punë për një shankist/e-kamarier/e me përvoj pune gjendemi në rrugen Luan Haradinaj përkatësishtë përballë mexicano..

Ofroj pune / edukatore

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pue per nje edukatore/dado per femi, dy vajaza njera 4 vjeçe dhe tjetra 2 vjeçe, orari i punes eshte i plote, pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Mati-1 ne Prishtine.

Kerkoj bashkbanuse/ f

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 63m2 kati i -III- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobilur komplet, çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 115m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 115m2 kati i -VIII- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, wc, dy ballkon, nxemje qendrore me Termokos, dy ashensor me kartela, çmimi sipas marrveshjes.