Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Comfort caffe ofron pune per nje shankist/e dhe nje kamarier/e, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa afer qeveris se Kosoves te Qafa ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restaurant CASA RITA ofron pune per enelares/e dhe ndihmes kuzhinier/e, te interesuarit te lajmarohen ne numer telefoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa rruga Shpëtim Robaj rruges per Germi ne Prishtinë

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Fast food Erisi ofron pune per nje kuzhinjer/e: - Te jet i shkathet ne pune te respektoi dhe orarin, - Te kete njoheri sado pak ne kuzhin, - Te interesuarit te lajmrojen ne numrin e...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si mirmbajtse e banesave dhe shtepive ne Prishtine ose Fushe Kosove.

Shes banesen 49m2 kati -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 49m2 kati -V- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, depo dhe garazh, çmimi 66.000€ ne ket çmimi eshte garazha dhe depo.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Lina Beauty & Lashes ofron pune per nje punetore frizere/parukere me pervoje pune si, shkurtimine flokeve, fenirime, ngjyrosje, frizura etj, dhe nje vajze per mbjellje te thonjeve. Te interesuarat mund te lajmerohen ne DM ose...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Butiku IDEA ofron pune per dy punetore/femra, orari i punes 6 ore ne dite ose 9 ore ne dite, pagesa me marrveshje, Adresa afer nenkalimit lagjja Dardani ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra Berti ofron pune per nje punetore/shitese ne furre, orai i punes dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Isa Kastrati ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Resatuarnt Primo ofron pune per dy kamariera, dy ndihmes kamariera dhe nje shankist, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa rruga Muharrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prishtine.