Shes banesen 60m2 perdhese / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 60m2 kati i perdhese me pamje nga rruga kryesore lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korrdior, banjo. Banesa eshte e pa mobiluar dhe e pershtashem per ordinanc, noter, laborator ose per...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Rrobaqepse XimeKozhani ofrona pune per punetore rrobaqepse, detyrat kryesore riparime, shkurtime, ngushtime, kandidatet e inetersuara te kene pervoje pune, perparsi kan ato kandidate te cilat banoje ne afersi te lokalit, per me shume informata na...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra ANTIKA ofron pune per 2 nxens ne furre, ne ofrojm ushqimin, banimin, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa rruga e Llapit nr21 te Hani i Dilit ne Prishtine.

Ofroj pune

Leutrim

Kompania e pastrimit ALEA-A SHPK është kompani e cila operon në gjithë Kosoven duke punuar 24 orë në ditë me bizneset e njohura.Ofron pune per punetor femra dhe meshkuj, ne qytetin e Prishtines mosha e...

Ofroj pune Shofer

Recruiting Work Italy

WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: Vozites/Shofer me kohë të plotë për transport...

Ofroj pune / Ulçin

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje punetore/femer per mirmbajtejne e dhomave pastrim per sezonin e veres, kandidatja duhte te jet serioze dhe e perkushtaur ne pune, ne e ofrojm akomdimin/banimin dhe nje porcion ushqim gjat dites, orari...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

BeesBeauty ofron pune per nje punetore frizere/parukere me pervoje pune si, shkurtimine flokeve, fenirime, ngjyrosje, frizura etj. Te interesuarat mund te lajmerohen ne DM ose ne numer telefoni, orari dhe pagesa me marrveshje, Adresa rruga...