Kerkoj bashkëbanuese

Fitore

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 48m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / Commercial Assistant

Dërguesi i shpalljes

PËR: Të gjithë të interesuarit NGA: Zyra e Burimeve Njerëzore TITULLI I POZITËS: Commercial Assistant-SHPALLJE GRADA DHE PAGA: FSN-9; € 28,296.00 POZITAT: 1 KUSH MUND TË APLIKOJË: Të gjithë kandidatët e interesuar/të gjitha burimet ---...

Shes VW Passat B7, TDI 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Passat B7, TDI 2.0 dizel, viti i prodhimit 2013, te kaluara 80.000Mile, vetura eshte me tabela te USA/Amerikes, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 11.500€ i diskutushem.

Ofroj pune / Mirëmbajtëse

Dërguesi i shpalljes

Kompania Ballkan Foods kërkon një punëtore në pozitën mirëmbajtëse, me orar të plotë nga ora 08:00 deri në ora 16;00, me lokacion në Prishtinë. Kushtet e punës - Kontratë pune dhe pushime sipas ligjit; -...

SHES AUDI A4 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljes

SHES AUDI A4 2.0 TDI, Dizel, VITI I PRODHIMIT 2016 - Libri i servisit - Drita LED - Pulla ne timon - Shpejtesi ne timon (+/-) - Senzora parkingu - Frenim emergjent ne rast rreziku...

Ofroj pune / ndihmese kuzhine

Dërguesi i shpalljes

Taverna Gjakova ofron pune per nje ndihmese kuzhinere, orari i punes eshte 8 ore ne dite, orari i punes para dite eshte nga ora 07:30h deri ne ora 15:30h ose mas dite nga ora 15:30h...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Te Sabria ofron pune per kamarier, ne ofrojm kushte te mira pune, orari i punes eshte nga ora 07:00h / 16:00h, pagesa 450€, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te konatktojne ne numer...

Shes banesen 47m2 kati i -III- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 47m2 kati i -III- afër shkollës Daut Bogujevci Bresje ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ndërtesa ka ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim. Ndodhet...