Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Podium & B ofron pune per nje kamarire dhe nje shankist/e me pervoj pune dhe nje kamarier, orari dhe pagesa sipas marrvehsjes, Adresa Lagjja Mati-1/Rruga B ne Prishtine.

Ofroj pune

Erëza

The Nail Room ofron pune per punetore vajza te çertifikuara dhe me pervoje pune si Nail Artist. Te interesuarat te na kontaktojen ne numerin e telfoni, orari dhe pagesa me marrvehsje. Adresa lagjja Bregu i...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Trendi Restaurant, shpall konkurs per vende te lira pune, ne keto pozita: - Kamarier - Banakier - Ndihmes Kuzhiniere Te interesuarit per aplikim, te kontaktojne ne numer telefoni. Adresa rruga Hysen Xhakolli ne Fushe Kosove.

Shes 1.21 hektar toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 1.21 hektar toke lagjja Bradhosh ne Prishtine. Toka posedon trojet e ndara gjithsejt 27 troje nga 3.5 ari deri ne 5 ari, nje truall eshte i projektuar per kopshte te femive i cili ju...

Shes 26.26 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 26.26 ari toke Autostrada Veternik Fushe Kosove afer lagjes Emshir ne Prishtine. Toka eshte ne nje vend shume te pershtshem per shum lloj veprimatri biznesin, çmimi 4100€ per ari.

Shes shtepin 270m2 dy kateshe / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 270m2 dy kateshe me 1.5 ari oborr rruga Nuhi Ismajli ne Fushe Kosove. Shtepia posedon ne katin perdhes nje dhome gjumi, nje dhome dite, kuzhin, banjo, depo/dhome, garazh, kati i -II- posedon dy...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Chick'n Pub ofron pune per punetor ne keto pozita: - 2 Kamarier, - 2 Shankist, Kualifikimet e preferuara: - Të ketë përvojë të kënaqshme të punës, - Të ketë të kryer shkollen e mesme, -...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ha Mirë ofron pune per kamarier/e, kushtet e punes jane te mira, te gjith te interesuarit le te lajmrohen ne numer telefoni ose te na vizitojn ne lokal, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa lagjja...

Ofroj pune / Ulçin

Dërguesi i shpalljës

Restoran Fratelli ofron pune per banakier, kamarier, pastruse, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa Plazha e vogel ne Ulçin.