Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restaurant Detari ofron pune per nje punetore/enlarse, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Arberi ne Prishtine.

Ofroj pune / Ulçin

Dërguesi i shpalljës

LaTavola Restaurant ofron pune per kuzhiner me pervoj pune sepaku 2-3 vjet gjat sezonit turistik me mundesi vazhdimi edhe me shum, ne ofrojm pune dhe kushte shume te mira, ne keto kushte jane te perfshira...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra Studenti ofron pune per nje shitse me provoje pune, te intresuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit, orari dhe pagesa sipas marreveshjes. Adresa lagjia Ulpiane perball FSHM-se ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restaurant Panorama Dining ofron pne per kamarier, enlarese, pica man, kushtet e punes jane te mira orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Lugmir Zllatar ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

SWISS APARTMENTS PRISHTINA hap konkurs për pozitën: Recepsioniste: Ne jemi duke kërkuar një recepsioniste miqësore dhe organizative. Në këtë pozitë, ju do të mirëprisni mysafirët në hotelin tonë, duke bërë rezervime për ta, dhe në...

Ofroj pune

dani

Gustoso ofron pune per nje punetore per shitjen e pallaqinkave me gjysme orari, kandidatet e interesuara te lajmrohen ne numer telefoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa ne qender te Prishtines.

Kerkoj bashkebanuese

Fitore

Kerkoj dy bashkbanuse/femra ne kuader te baneses 48m2 kati i -II- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Dea Pharm Per plotesimin e nevojave te kompanise kerkohen: - 1 farmacist/e - 1 teknik/e Kushtet që duhet të plotësohen për pozitën: • të ketë diplomë të farmacisë • me përvojë pune 1 vjeçare; •...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Podium & B ofron pune per nje kamarire dhe nje shankist/e me pervoj pune dhe nje kamarier, orari dhe pagesa sipas marrvehsjes, Adresa Lagjja Mati-1/Rruga B ne Prishtine.

Ofroj pune

Erëza

The Nail Room ofron pune per punetore vajza te çertifikuara dhe me pervoje pune si Nail Artist. Te interesuarat te na kontaktojen ne numerin e telfoni, orari dhe pagesa me marrvehsje. Adresa lagjja Bregu i...