Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mirmbajtese e baneses, zyreve, 3 her ne jvate ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Kompania e ndertimit Dea Bau me seli ne Bresje , Fushe Kosove , kerkon te punesoje mjeshter dhe punetor ndertimi ne kuader te ndertimit te objektit afaristo-banesor DEA MALL . Ne po kerkojme : 1....

Shes 26 ari truall / Lipjan

Drilon

Shes 26 ari truall te nadr ne 3 pjes në Livaxhë zona kadastrale Graçanicë/Lipjan. Çmimi: - Trualli/Parcela-1: 10 Ari - Trualli/Parcela-2: 8 Ari - Traulli/Parcela-3: 8 Ari Toka eshte e ndar në kadaster, kan gjithë...

Ofroj pune / Audio-Visual Technician

Dërguesi i shpalljes

PËR: Të gjithë të interesuarit NGA: Zyra e Burimeve Njerëzore TITULLI I POZITËS: Audio-Visual Technician-SHPALLJE GRADA DHE PAGA: FSN-7; € 21,547 POZITAT: 1 KUSH MUND TË APLIKOJË: Të gjithë kandidatët e interesuar/të gjitha burimet ---...

Shes paisje per sallon bukurie

Dërguesi i shpalljes

Shes komplet paisjet per sallon bukurie si, rafta, tavolina, shtrat, karriga etj, per me shum informacione rreth paisjev na kontaktoni ne numer telefoni. Adresa ne qytetin e Pejes. Info: +383 44 238 650

Ofroj pune / EDUKATORE

Dërguesi i shpalljes

Institucioni parashkollor ANNA ofron pune per edukatore per perkujdesje te femijeve nga mosha 1 deri ne 3 vjeç, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa sipas marrevshjes, te interesuarat per me shum informacione...