Shes ose Jap me qira furren e bukes

Dërguesi i shpalljës

Shes ose Jap me qira furren e bukes. Furra eshte komplet me paisjet e punes deri tash kaqen ne funsion, furra eshte me dru, furra eshte e gatshme per te filluar punen. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 2 makina të rrobaqepsis

Fuad

Shes 2 makina të rrobaqepsis, makinat janë të drejta dhe industriale njera e firmes Jack dhe tjetra Feili, Makinat janë industriale dhe janë shumë pak të përdorura

Shes makinen

Fuad

Shes makinen per larje te tekstilit si dhe qebe, jargana, dhe gjera te ndryshme deri ne 20kg. Si dhe mund te shfrytezohet per ngjyrosje te tekstilit deri ne 20KG. Makina eshte prodhim i vitit 2010...

Tavolina per xhampreres

Dërguesi i shpalljës

Punojm tavolina per xhampreresa me porosi .Tavolin me ngritje lart posht (mekanike ,me vint ,me motorr ) Tavolina per gedhendje, krasne te ndryshme etj . Çmimi sipasmarrveshjes

Fabrika e styroporit

Dërguesi i shpalljës

Fabrika e styroprit EKO THERM bene shitjen e te gjitha llojeve te styrortit sipas nevojes te klientit. Na kontaktoni dhe binduni vete. Adresa Rr Tranzit Prizren Veri perball pikes se karburantit Arberia Petroll ne Prizren.