Jap me qira Auto Larjen / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira Auto Larjen me te gjitha paisjet.Oferta vlen vetem per ata qe kan pervoj ne auto larje. Çmimi per 3 muaj 300€. Per 6 muaj nga 250€. Per 1 vit nga 200€ .Per...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljës

Shes Biznesin-restorantin (taverna n’breg) kati perdhese. Adresa:mbi qender Tregtare lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

SHES BIZNESIN E PERPUNUAR

mycaffe

Shes biznesin e perpunuar "My Caffe", me nje kapacitet prej 110m2 hapsire e brendshme dhe 105m2 terase lokali eshte plotesisht i renovuar ne 2018. Adresa: Qendra Tregtare lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine

Shes biznesi+invertarin

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesi+invertarin si karrigat+tavolina, skara e prushit, vitrina-frigoriferi prodhim (Italian), çmimi sipas marrveshjes

Shes kolic per femi

Dërguesi i shpalljës

Shes kolicen per femi binjak shum pak e perdorur e ardhur nga Zvicrra kolica eshte ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur çmimi 140€