Shes biznesin

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin i gatshem per biznese per Kozmetik si dhe mund te behet dhe nje pjes sallon ondulimi, per thonje apo ndoshta dhe diçka tjeter. Biznesi ka dhe perfaqesin angleze per Kozmetik si dhe produkte...

Shes paisjet per sallon

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet paisjet per sallon ondulimi/bukurie, paisjet jane pak te perdorura por te ruajtura, gjindemi ne Prishtine. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes makinen per qendisje

Dërguesi i shpalljës

Shes makinen per qendisje e firmes brother, makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. Çmimi sipas marrveshjes.

Program per Kafe/Restorant

Dërguesi i shpalljës

Bejm instalimin e programit per shtypjen e produkteve. Cilesit / Touch Screen Po ose Jo. Sistemet Operative Linux / Windows. Garancion Lifetime. Çmimi 500€ / Lifetime. Printimi Kupon Fiskal Po ose Jo. Kuponi i Shankistit...

Shes piktura origjinale

Rexhep

Që ambienti i mbrendshem i shtepisê, baneses apo zyres suaj të duket bukur dhe I kompletuar Ne kujdesemi me piktura moderne profesionale. Pikturat janë ne pëlhure me ngjyra akril dhe me dimensione të ndryshme. Pikturat...

Shes fustanat

Dërguesi i shpalljës

Shes fustanat e pa perdorur .Te interesuarat te me kontaktojne ne numer telefoni.