Shes bicikleta

Arben Xhosha

Shes bicikleta te ndryshem me madhsi cube 29, radon 26, corratec 28, weeler 26, te ardhura nga Gjermani, çmimi sipas marrveshjes.

Shes bicikleten / 80€

Dërguesi i shpalljës

Shes bicikleten e ardhur nga Suedia, zingjiret, shpejtesite dhe frenat te sapo nderruar, defekt ka vetem tek ndrruesi i shpejtsis dhe shala eshte pak e qkyer, çmimi 95€ 044 312 215 ose 049 902 553

Shes Hoverboard Model i ri dizajn vetem 180€

Dërguesi i shpalljës

Shes Hoverboard 6.5 inch model i ri ka dizajn extra MILITARY Smart Balance Wheel. Çmimi vetem 180€ me porosi transporti gratis ne krejt Kosoven pagesa pasi ta pranoni produktin. Adresa: HOVERBOARD RROTA Kati 3 (perballprinccoffeshop)...

Shes Aparatin e Saldimit

Dërguesi i shpalljës

Shes aparatin e Saldimit st25115/ 250a trefazesh prodhim i fabrikes elektrike nga Shkupi "jug" aparati eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 600€ i diskutueshem vetem per ofertuesit serioz.

Shes dy bicikleta

Dërguesi i shpalljës

Shes dy bicikleta: bicikleta e firmes "esperia" çmimi 500€. bicikleta e firmes " mckenzie" çmimi 200€