Shes kolic per femi

Dërguesi i shpalljës

Shes kolicen per femi binjak shum pak e perdorur e ardhur nga Zvicrra kolica eshte ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur çmimi 140€

Shes kepuct(qizmet)

Dërguesi i shpalljës

Shes kepuct(qizmet) "Spirit Motors" 100% lekur, numer 33 te pa perdorura, jan te ardhura nga Amerikan. Çmimi sipas marrveshjes

Shes makinen per qepje

Dërguesi i shpalljës

Shes makinen per qepje firma "BAGAT", makina eshte shum e mir por ka nje defekt te vogel rregullimi i defektit kushton 10€. Dyqani ndodhet te rrethi ne Prishtine.

Shes fustanin

Dërguesi i shpalljës

Shes fustanin, masa e fustanit eshte 42-44, vetem nje her eshte i perdorur. Çmimi sipas marrveshjes.