Kërkoj bashkëbanuese (f)

Dërguesi i shpalljës

Kërkoje bashkëbanuese (f) ne kuader te baneses 68m2 kati i -XI- lagjja Aktash ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, kuzhina ndaras, korridor, banjo, ballkon, lifti punon 24h, banesa ka kushte shume te mira banimi...

Shes 58 ari truall / Besian

Edmond

Shes 58 ari truall te Qershiat e Llapashtices ngjitur me HIP PETROL ne Besian / Podujeve. Tok shtrihet buze rruges kryesore Podujeve-Prishtine 2 km larg qytetit. Çmimi sipas marrveshjes os enej nderrim me banesa.

Jap me qira banesen 63 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 63 kati i -III- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dheom gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes. 045633300...

Shes banesen 83m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 83m2 kati i -VII- lagjja e Muaxherve ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, dy ballkona, panesa posedon edhe garash çmimi per garazh eshte 10.000€. Banesen e shes...

Shes 60 ari toke ne Sinidoll / Prishtine

hasan krasniqi

Shes 60 ari toke te ndara ne parcella nga 36/16/8 ari ne Sinidoll / Bernice 7 minuta larg magjistrales Prishtine / Podujeve ne mes te lagjes Chelsea Point dhe restauranit Country House. Toka eshte ne...