Kerkoj bashkebanuese (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 65m2 kati i -IV- te Qafa ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar. Çmimi 50€ per person.

Kerkoj bashkebanuse (f)

Linda

Kerkoj bashkbanuse (f) ne kuader te banese 50m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dhome, sallon ,kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 50+shpenzimet / rigona-haxhiu@hotmail.com.

Shes 1 hektar toke / Lipjan

Dërguesi i shpalljës

Shes 1 hektar toke ne fshatin Babush te Muhaxherve komuna e Lipjanit toka gjindet ne nje pozite te pershtashme per biznes, rreth autostrades Prishtine-Shkup 100m prej rrethit ku kyqesh nga magjistralja ne autostrad vendi eshte...

Shes token 191 m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes token 191 m2 peball hyrjes se tregut te gjelbert afer gjykates ne Prishtine toka eshte vend i pershtashem per shum lloj veprimtari biznesi dhe banimi, toka eshte pron private. Çmimi 1.100€ /m2.

Shes 4 banesa 600m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 banesa 600m2 mbrapa shkolles normale afer Univerzitetit Amerikan ne Prishtine banesat ka mundesi te shiten ndamas (veç) jane te gatshem per banim. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes hotelin "sara" ne qender te Prishtines

Dërguesi i shpalljës

Shes hotelin "sara" Rr.Maliq Pashe Gjinolli 300metra lrge sheshit "Ibrahim Rugova" ne qender te Prishtines. Hoteli eshte pron private karakteristiakt e hotilit: 1* Objekti eshte i ndertuar me material te fort dhe plane projekte per...