Shes Biznes/Restaurant në Fushë Kosovë

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesi me sipërfaqe 110m² (90m² sallë dhe 20m² hapësirë punuese), Rruga Dardania ne Fushe Kosove. Lokali ku operon biznesi gjendet në pjesën më të frekuentuar të qytetit të Fushë Kosovës dhe ndodhet në përdhes....

Shes 93 ari toke / Vragoli

Dërguesi i shpalljes

Shes 93 ari toke afër Aeroportit të Prishtines ne Vragoli. Toka eshte per afarizem industrial dhe ndertime te larta me dalje në rrugën kryesore 50 metra, rreth 250 metra e gjatë në aksin rrugor Prishtine-...

Shes banesen 118m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 118m2 kati i -IV- lagjja Prishtina e re ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi njëra prej tyre master bedroom, sallon me kuzhin, korridor, dy banjo, depo, dy ballkona, banesa eshte me orientim...

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- afer sheshit Bill Cllinton lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi...

Shes banesen 160m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 160m2 kati i -III- lagjja Veternik ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, dy banjo, lavanderi, depo, 3 ballkona, banesa eshte me orientim nga lindja. Kompleksi është i përbërë...