Kerkoj bashkbanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj dy bashkbanuse ne kuader te baneses 80m2 kati i -IV- perball postes se madhe lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet...

Shes banesen 77m2 kati i -I- / Tirane

hena

Shes banesen 77m2 kati i -I- rruga Bedri Karapici Kompleksi Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan ne Tiran. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar me extra mobilje dhe eshte punuar...

Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- / Prishtine

Real Estate&Consulting

Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- lagjja Qender ne Prsihtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, ashensor, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim....

Shes 4 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 ari truall afër Lagjës Marigona, Përball Auto Servis Tafa, në Rrugën Odhise Grillo 200-250 metra më posht, në Magjistralën Prishtin / Gjilan, trualli eshte ne nje vend shume te perhsteshem per shum lloj...

Jap me qira banesen 72m2 kati i -IV- / Prishtine

ADOKA Real Estate

Jap me qira banesen 72m2 kati i -IV- lagjja Tophane ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korrdior, banjo. Banesa eshte ne qendër të Prishtinës, në një shtëpi private, e shëndrruar në sistem...