Blej banes 88m2

Dërguesi i shpalljës

Blej banese 88m2 me dy dhoma gjumi te banesat e bardha lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Kerkoj bashkbanuse/ f

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 63m2 kati i -III- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobilur komplet, çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 115m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 115m2 kati i -VIII- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, wc, dy ballkon, nxemje qendrore me Termokos, dy ashensor me kartela, çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- rruga Nenen Tereza ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa ka kopsht dhe parking per disa vetura, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 55m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 55m2 kati i -V- lagja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor, parkin per vetur, banesa eshte e mobiluar, çmimi 250€ i diskutushem ne...