Kerkoj bashkbanuese

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj dy bashkbanuse ne kuader te baneses 80m2 kati i -IV- perball postes se madhe lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet...

Shes 4 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 4 ari truall afër Lagjës Marigona, Përball Auto Servis Tafa, në Rrugën Odhise Grillo 200-250 metra më posht, në Magjistralën Prishtin / Gjilan, trualli eshte ne nje vend shume te perhsteshem per shum lloj...

Jap me qira banesen 72m2 kati i -IV- / Prishtine

ADOKA Real Estate

Jap me qira banesen 72m2 kati i -IV- lagjja Tophane ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korrdior, banjo. Banesa eshte ne qendër të Prishtinës, në një shtëpi private, e shëndrruar në sistem...

Kerkoj banes me qira

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj banes/garsonier me qira, banesa duhet te jet e mobliuar dhe ti ploteson kushtet per banim, lagjet e preferura jane, Lagjja e Spitalit, Ulpian, Emshir ne Prishtine, pgauja deri ne 200€.

Shes 20 ari toke / Vushtrri

Dërguesi i shpalljes

Shes 20 ari toke afer rruges Rr.Jeton Terstena ne Vushtrri, toka eshte e pershtashem per shume lloj veprimatri biznesi dhe posedon dokumentacion te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 125m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 125m2 kati i -VI- afer shkolles Mihail Grameno ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, shpajz. Banesa eshte e pa mobiluar, çmimi 450€/m2.