Shes lokalin 300m2 dy katesh / Besian

Dërguesi i shpalljes

Shes lokalin 300m2 dy katesh rruga Skenderbeu ne Besian / ishpodujev. Lokali posedon banjo, parking per vetur dhe eshte ne nje vend shume te pershsthem per shum lloje te biznesit, çmimi sipas marrbeshjes.

Kerkoj bashkbanuse

Dërguesi i shpalljes

Kekroj 3 bashkbanuse/f ne kuader te baneses 86m2 kati i -IX- lagjja Dradni ne Prishtine. Bnaesa posedon 3 dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, Çmimi sipas...

Jap me qira banesen 63m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 63m2 kati i -VIII- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore nga Termokosi, ashensor funksional. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson...