Kerkoj bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashekbanuse ne kuader te banese 65m2 kati i -III- banesa ka dy dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.

Kerkoj bashkbanuese (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te banesen 80m2 kati i -IV- mbrapa Teatrit Kombetar ne Prishtine banesa ka dy dhoma, kuzhin,korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- ne qender lagjja Pejton ne Prishtine banesa ka ngrohje qendrore-kogjenerim, dy klima, lidhje interneti, kabllovik e telefon. Ndërtesa tetëkatëshe përballë KED-sit, ka ashensor funksional dhe objekti është...

Shes 8.5 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 8.5 ari truall ngjit me fshatin nderkombetar lagjj Veternik ne Prishtine trualli eshte ne nje vendet te pershtashem per ndertime, posedon dokumentacion te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 5 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 5 ari truall Rr. Nasim Elshani lagjja Hajvali ne Prishtine trualli eshte i pershtashem per banim bej nderrim me ndonje banes ne Fushe Kosove.