Shes 27 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 27 ari toke te Pallati i Drejtesis lagjja Hajvali ne Prishtine toka eshte e pershtashem per ndertime, çmimi 23.000€. Po ne ket vend ofrohen 1 hektar per ndrtime te mesme.

Shes vilen 604m2 / Pogradec-Shqiperi

Dërguesi i shpalljës

Vilë për shitje në Pogradec. Vila është me 3 kate plus papafingo, gjithsej 604 m2. ne një sipërfaqe trualli prej 540 m2 me oborr para dhe mbrapa, me dokumenta të rregullta. Vila ndodhet vetëm 100...