Shes shtepin 330m2 me 6 ari oborr / Bardhosh

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 330m2 me 6 ari oborr mbrapa Albit ne Bardhosh / Prsihtine shtepia ka nxemje qendrore, alarm, kamera, ka nevoj per katin perdhes te behen disa renovime. Çmimi 160.000€ 045 581 439 (viber).

Shes dy shtepi me 5 ari oborr / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes dy shtepi me nje obor me 5 ari e 30 metra ne Rr. Shaip Spahiu nr.2 rruga kryesore te 'albimareket' aferPrakut te Qytetit ne Prishtine shtepija posedon 6 dhoma dy banjo, shtepia posedon dokumentacion...

Shes 54 ari toke / Podujeve

Dërguesi i shpalljës

Shes 54 ari toke te pishat ne Pogujeve toka eshte ne vend shume te mir dhe e pershtashemper disa lloj veprimatri. perkthimi behte menjeher, çmimi 2.000 per ari.

Shes shtepin me 6 ari truall / Kamenice

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin nje katshe me 6 ari truall ne Strezovc Komuna e Kamenices shtepia eshte e ne ndertuar ne vitin 2002 me dokumenta. Shtepija posedon kuzhin me sallon , 1 dhom gjumi ,banjo dhe shpajz,...

Shes banesen 85m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 85m2 kati i -V- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, ballkon, banesa eshte komplet e mobiluar. E gatshme per banim, çmimi 650€ /m2