Shes banesa ne Fushe Kosove

agim

Shes dy banesa katin e -V- dhe kati i -VIII- ne Fushe Kosove banesa eshte ne ndertim e siper, objekti posedon dy lifta si dhe hapsir parkingu. Çmimi sipas marrveshjes.