Shes Samsung Galaxy S4

Dërguesi i shpalljës

Shes Samsung Galaxy S4 modeli GT-I 9505, ngjyra e zez, telefoni punon shume mire dhe eshte i ruajtur, garancion ka 3 muaj. Çmimi 99€

Shes Samsung S4

Dërguesi i shpalljës

Shes Samsung S4, celulari punon shume mire eshte i ruajtur, garantoj 3 muaj per telefon, çmimi 115€

Shes 2 telefona

Dërguesi i shpalljës

Shes Samsung Galaxy S3mini, 8GB ne gjndje te rregullt i ardhur nga Gjermania. Çmimi 50€ Shes Leagoo Alfa4, 4GB i pa perdorur, çmimi 40€