Shes 'Msi GX60'

Dërguesi i shpalljës

Shes 'Msi GX60' - 'AMD A10-5750m' 10 GB Ram, Graphics : AMD Radeon R9 M290X HDD- 750 GB, përfshire edhe 17 lojra te ndryshme. Nuk bej ndrrime. Çmim 350€

Shes PS3 Slim

Dërguesi i shpalljës

Shes PS3 Slim pa asnje defekt, PS3 posedon lojet si: Blur, Pes 2018, NBA 2K17, GTA V, CALL OF DUTY II, BOKS, e ardhur nga Zvicrra. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes laptob "asus"

Dërguesi i shpalljës

Shes laptob "ASUS" ne gjendje shume te mire, i perdorur dhe i ruajtur. Çmimi 280€ ose bej nderrim me telefon IPHONE6s

Shes printerin

Dërguesi i shpalljës

Shes printerin (copier,scaner,adf) i firmes "brodher" ne gjendje te rregullt. Çmimi 99.00€

Shes Canon 7D

Dërguesi i shpalljës

Shes Canon 7D me Objektiv Canon EF 18-135 mm3.5 shum pak i perdorur dhe i ruajtur. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes llaptop Dell latitude

Dërguesi i shpalljës

Shes llaptop Dell latitude performancat i ka te shkelqyera te gjitha funksionale me kamer me te gjitha, 8 Gb ram memorje, 465 Gb Hard disk, qendrushmeria e bateris afer 1 ore, me "adapter" orgjinal