Shes tableten 8 GB, firma "LENOVO"

Dërguesi i shpalljës

Shes tableten 8 GB, firma "LENOVO", tableta ka garancion 2 vite, mban baterin 13 ore, tableti eshte modeli i fundit dhe eshte i perdorur vetme dy muaj, çmimi 66€

Shes kompjuterin

Dërguesi i shpalljës

Shes kompjuterin firma dell xeon workstation T5500, intel (R) xeon (R) cpu E5640 2.67 (8) Cpus, Ram 24, grafik 2 GB AMD radeon hd 7870, monitor HP (19inch), (lojrat fortnite pubg cs go)

Shes laptopin Samsung

Dërguesi i shpalljës

Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE me performanca: 39,6 cm (15,6 inch) ekran, Intel Core i7 2670QM, 2,2GHz, 8GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GT 540M, DVD-ROM laptopi eshte i ruajtun dhe nuk ka asnje problem. Bateria punon...

Shes printerin

Dërguesi i shpalljës

Shes printerin i ardhur nga Gjermania, vetem ngjyren e tonerit e ka ne perfundim. Çmimi 20€ i pa diskutushem.

Shes Game Pc

Dërguesi i shpalljës

Shes Game pc me keto performanca: * Intel skull Corporation DP67BG * Intel Core i7 2600 3.4 ghz 4 core 8 threads * Ram 8 gb DDR3 * Grafika : Gainward GeForce GTX 580 GOOD...

Shes Printer HP deskjet 845c,

Dërguesi i shpalljës

Shes Printer HP deskjet 845c, veçanërisht i mirë për shtypjen e fotografive është i përdorur dhe në gjendje të mirë. Arsyeja për çmimin prej 10 € është se i mungojnë ngjyrat / toner cartridge-t, pra...